Про це в ефірі 24 каналу розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай. За його словами, на окупованій Луганщині окупантів не встигають доставляти у лікарні.

До теми Подарунок до Миколая: ЗСУ потужно вгатили по штабу окупантів у Щасті

В Генштабі озвучили, що лише за перші два дні грудня в лікарні Луганська доставили сотні найманців, що свідчить про величезну кількість російських поранених. Усі медичні заклади міста переформатовуються у військові шпиталі.

Вирили яму самі собі

Сергій Гайдай підтвердив цю інформацію: "Окупанти покрали українське нове сучасне обладнання з лікарень і приймальних відділень, коли окупували територію Луганської області, і все повивозили".

Ба більше, навіть не все обладнання, яке демонтується можна потім встановити знову і привести в роботу. Для цього необхідне правильне програмне забезпечення і вміння все налагодити, знати нюанси роботи, додав Гайдай.

Росіяни самі собі створили цю проблему,
– резюмував Гайдай.

Місцеві лікарні залишились без потужного медичного обладнання. Вести поранених окупантам немає куди, лише до Луганська, але багатьох вони просто не довозять. Навіть деяких лікарів з окупованої частини Луганщини забирають з лікарень і відправляють в мобільні військові шпиталі.

Про поранених росіян на Луганщині: дивитись відео

Останні новини з Луганщини

  • Аналітики інституту вивчення війни наголошують, що російські вояки мають погані умови на лінії Сватове – Кремінна.
  • ЗСУ потужно вдарили по позиціях окупанта у Щасті. Вдалося знищити 16 загарбників та 12 одиниць військової техніки. Окрім того, "трьохсотими" стали приблизно 40 окупантів.
  • За інформацією Череватого, окупанти на Луганщині не розвантажують снаряди ближче ніж за 100 кілометрів до лінії фронту.