"Марсель" очолив турнірну таблицю

28 листопада 2010, 13:39

Чемпіон повертається на звичну позицію. "Марсель", впевнено перегравши вдома "Монпельє", очолив турнірну таблицю Ліги 1.

Легким рухом на двадцятій хвилині Лучо Гонсалес вивів господарів вперед. Уже через вісім хвилин Бенуа Шейру, подвоївши перевагу "Марселя", заодно продемонстрував, що є справжнім майстром фліпера. Добили суперників підопічні Дідьє Дешама уже після перерви. Спочатку Вальбуена наче на тренуванні реалізував вихід сам на сам. А коли арбітр уже збирався закінчувати поєдинок, цей же трюк повторив Лоік Ремі – 4-0.

Закріпитися на верхівці турнірної таблиці "Марселеві" допомогло "Бордо", яке відібрало очки у, на цю мить головного конкурента команди Дешама – "Ліля". Змарнувавши кілька, просто таки ідеальних нагод для взяття воріт, доги таки зуміли відкрити рахунок на 35 хвилині. Після перерви "Ліль", утім сам вкрав у себе такі необхідні три очки. Рамі вправно поцілив у власні ворота – 1-1.

По три очки здобули "Лор’ян" та "Валансьєн", 1-1 у поєдинках "Монако" – "Ніца", та "Нансі" – "Сент-Етьєн". Матч "Брест" – "Ланс" довелося перенести.

Тож "Марсель" має рівну кількість очок з "Лілем" та на гру менше. Однак обійти і одних й інших сьогодні матиме нагоду ПСЖ.