Ізраїльський журналіст Цві Зільбер прокоментував 24 Каналу візит Маска на Близький Схід. За його словами, мільярдер має доволі неординарну поведінку, тому важко передбачити його дії.

До теми Побував на місці звірств ХАМАС: Ілон Маск приїхав в Ізраїль після антисемітських заяв

"Це ексцентрична людина. Він сам говорив, що в нього аутизм, знижене почуття емпатії до інших людей. Тому я не знаю, наскільки на нього справлять враження відвідини Кфар-Ази, де відбулася страшна різня 7 жовтня", – зазначив Зільбер.

Навіщо Маск приїхав до Ізраїлю: дивіться відео 24 Каналу

Водночас ізраїльська влада на найвищому рівні розуміє важливість такої людини, як Ілон Маск, і працює з ним. Так, він заявив, що після війни збирається відновити Газу й встановити там Starlink. Але незрозуміло, яка в цьому комерційна зацікавленість. Можливо, Маск змусить Пентагон чи ООН оплачувати інтернет палестинцям.

Маск погодився, що ХАМАС треба знищити

Ілон Маск викликає неоднозначне ставлення. Зокрема, після загострення ізраїльсько-палестинського конфлікту він зробив суперечливу заяву щодо загибелі дітей Гази. Крім того, до нього є претензії щодо розганяння антисемітських наративів у соцмережі X, раніше відомій як твітер. Цю тему з ним порушував президент Ізраїлю Іцхак Герцоґ.

Але найголовніша заява Ілона Маска, що ХАМАС має бути знищений. Він буквально сказав, що, ті, хто посилає людей на вбивства, мають бути нейтралізовані,
– наголосив Зільбер.

Чому Маск поїхав до Ізраїлю: основне

  • Американський мільярдер вирішив відвідати Близький Схід після скандалу внаслідок його антисемітських заяв. Припускають, що в такий спосіб він намагається відбілити свою репутацію.
  • Так, Маск підтримав антисемітський допис у X. Автор звинуватив представників єврейської громади в "діалектичній ненависті проти білих людей". Цим мільярдер спровокував новий обвал акцій Tesla.
  • Крім того, світові компанії почали відмовлятись від реклами в X. Зокрема, ідеться про Apple, Disney, IBM тощо.