Про наслідки нічних й денних обстрілів окупантів, розповіли у ДТЕК. Повідомляють про двох постраждалих енергетиків.

Читайте також Російська ракета знову залетіла у повітряний простір Молдови

У ДТЕК розповіли про наслідки ворожих атак

Станом на 12:50 10 лютого унаслідок нічних та денних обстрілів ворога пошкоджено 4 теплоелектростанції ДТЕК. Кажуть, що руйнування серйозні – виведено з ладу обладнання ТЕС.

Двоє працівників станцій отримали поранення. Постраждалим одразу надали необхідну медичну допомогу.

У ДТЕК додали, що задля безпеки на об’єктах перебувають виключно критично необхідні співробітники, а інші в цей час працюють у віддаленому режимі. Після того, як ранкова масована атака закінчилася, енергетики негайно приступили до усунення пошкоджень.

У вересні – лютому енергетичні підприємства ДТЕК Енерго були атаковані 27 разів. 28 енергетиків були поранені, 3 загинули,
– написали у ДТЕК.

Зверніть увагу У Львові пролунала ціла серія вибухів: в області працювала ППО

Що відомо про атаку росіян по критичних об'єктах 10 лютого

  • Під час ранкової масованої атаки окупанти били по критично важливих об'єктах інфраструктури країни. За інформацією міністра енергетики Германа Галущенко, загарбники влучили в об'єкти теплової та гідрогенерації, а також у високовольтну інфраструктуру в 6 областях.
  • Через це у багатьох регіонах почалися вимушені аварійні знеструмлення. Найскладніша ситуація зараз у Запорізькій, Харківській та Хмельницькій областях.
  • Міністр також додав, що завдяки успішній роботі ППО та завчасним технічним заходам Україна змогла зберегти цілісність енергосистеми. Енергетики взялися до усунення наслідків ворожої атаки та безперервно працюють, аби відновити енергопостачання у домівки українців.