Поодинокі атаки не несуть великої шкоди, тому ворог може нарощувати потенціал для масованих атак. Таке припущення в ефірі телемарафону висловив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Читайте також Американські "пташки" проти іранських "мопедів": що відомо про дрони Phoenix Ghost

Затишшя перед бурею: у Повітряних силах не виключають накопичення окупантами дронів

Речник стверджує, що вороги можуть накопичувати запаси безпілотників, щоб згодом повторити масовані атаки. Річ у тім, що бити багатьма дронами для них вигідніше.

Окупанти бачать, що ефект від поодиноких ударів незначний. Коли вони випускають невелику кількість Shahed-136, їх значно легше збити.

Буває, що ЗСУ вдається знешкодити до 100% випущених безпілотників, коли їх небагато, каже Юрій Ігнат. Натомість масовані обстріли, які були у жовтні, завдали значної шкоди українській енергосистемі.

Зверніть увагу Окупанти масовано атакували Дніпро дронами-камікадзе: в ОВА показали жахливі наслідки

Якими шляхами Іран постачає росіянам дрони

За даними Центру національного спротиву, Іран постачає країні-агресорці зброю морськими та повітряними шляхами. Зокрема чотирма ключовими авіакомпаніями, які доставляють зброю у Росію є:

  • Iran Air;
  • Mahan Air;
  • Pouya Air;
  • Saha Airlines.

Крім того, через порт Бандар-Анзалі Каспійським морем іранці також відправляють окупантам безпілотники. Є ще чорноморський маршрут, однак його використання офіційно поки не підтвердили.

Зауважте ЗСУ підстрелили російський безпілотник: яскраві фото металобрухту

ЗСУ також користуються дронами-камікадзе

  • У Повітряних силах розповіли, що Збройні сили України використовують безпілотники схожі до іранських. Західні партнери передали Україні дрони-камікадзе.
  • Речник командування Повітряних сил пояснює, що станом на сьогодні безпілотники є буденним чинником у військових конфліктах. Їхньою особливістю є те, що вони мають собою ж знищити ціль.
  • Найближчим часом для ЗСУ мають ще доставити новенькі безпілотники Switchblade 600. Юрій Ігнат висловив сподівання, що ці дрони дуже гарно зарекомендують себе в бойових діях в Україні.

До теми – Чим Путін розраховується за іранські дрони: дивіться відео