Наразі про причини масштабного збою у роботі застосунку – невідомі. Попри це, технічні спеціалісти досить швидко розв'язали цю проблему, інформує 24 Канал.

Дивіться також Українці зберігають в банках майже 1 трильйон гривень: кому довірили свої гроші

Що трапилося з додатком ПриватБанку

У соціальних мережах 31 травня близько 19 години користувачі почали писати про проблеми із входом до застосунку "Приват 24". За їхніми словами додаток просто висне та не впускає людей для роботи з ним.

Приват 24 не працює
Додаток "Приват 24" не працює в багатьох українців / Скриншот 24 Каналу

Крім цього, користувачі пишуть, що залогінитися у "Приват 24" просто неможливо, а саме завантаження додатка "триває цілу вічність".

Користувачі скаржаться на роботу Приват 24
Користувачі скаржаться у коментарях про проблеми з роботою "Приват 24" / Скриншот 24 Каналу

Згодом представники ПриватБанку запевнили журналістів, що ця проблема наразі вже вирішується і пообіцяли, що за кілька годин додаток почне працювати у звичайному режимі.

Додаток "Приват 24" згодом запрацював

Станом на 31 травня 19:40 додаток "Приват 24" – працює. Тепер користувачі можуть увійти до застосунку та спокійно працювати з ним. Що саме сталося в роботі додатка та як саме вдалося розв'язати всі проблеми з входом – наразі у ПриватБанку не коментують.

Раніше у ПриватБанку також фіксували збої у роботі

  • Наприкінці квітня клієнти "ПриватБанку" скаржилися на масштабні збої у роботі. Вони мали проблеми зі зняттям готівки в банкоматах, а також не могли оплатити в терміналах та переказати гроші.
  • Згодом представники банку підтвердили збої та сказали, що розв'язують цю проблему. Попередньо технічної проблеми з боку банку не було, натомість не працювали саме платіжні системи.
  • Крім цього, у ПриватБанку повідомляли й про планові роботи у застосунку "Приват 24". Таким чином користувачі не могли скористатися послугами інтернет-банкінгу.