Прем'єр Британії зробив цю заяву 26 червня. Напередодні ЗМІ повідомили, що Джонсон хоче навіть організувати зустріч нашого глави держави з королевою Єлизаветою II.

Нещодавно Джонсон знову несподівано приїхав до Києва і зустрівся із Зеленським

Коли Джонсон готовий прийняти Зеленського

Британський лідер сказав, що готовий організувати візит Володимира Зеленського будь-якої миті. Однак зауважив, що це станеться, коли президент "відчує можливість виїхати зі своєї країни, зруйнованої війною".

Якщо він матиме змогу і вважатиме за необхідне можливість поїхати за межі України, то Велика Британія, очевидно, матиме за честь прийняти його,
– сказав прем'єр.

Також Борис Джонсон вкотре позитивно висловився щодо Володимира Зеленського. "Я вважаю, що Володимир Зеленський зробив абсолютно неймовірну роботу, очолюючи свою країну та світову громадську думку в цей жахливий час", – підсумував він у розмові з журналістами.

Що було відомо раніше про ймовірний візит

Видання The Sunday Times повідомило, що міністри Британії розглядають можливість запропонувати Зеленському державний візит. За даними ЗМІ, відвідини українського президента нібито мають збігтися з участю Консервативної партії в конференції в Бірмінгемі, яка запланована на жовтень.

У штаб-квартирі британської Консервативної партії це одразу прокоментували. Там нічого не сказали про підготовку до приїзду очільника України. Проте зазначили, що їм "подобається ця ідея".

Джонсон не перестане підтримувати Україну

Навіть перед початком повномасштабного вторгнення Росії наша країна отримувала багато підтримки від уряду та народу Великої Британії. А після 24 лютого ця держава стала одним із лідерів у кількості наданої нам допомоги.

Чи не найбільшу роль у цьому зіграв теперішній очільник британського парламенту. Він чітко окреслив свою позицію та закликав партнерів не йти на жодні поступки у взаємодії з Росією. А 25 червня Джонсон заявив, що піде у відставку, якщо доведеться припинити підтримку України.