В одному з найбільших і найпопулярніших курортів Запоріжжя – Кирилівці – медузи всіяли берег. Від їхніх укусів постраждала дівчинка.

Цікаво Моторошні красені заполонили Азовське море: вчені пояснили нашестя медуз

Медузи покусали дитину

Як повідомляють місцеві ЗМІ, родина із Мелітополя приїхала на відпочинок у Кирилівку. Дитина бавилася у морі, а коли вийшла, рідні помітили червоні плями. З часом вони розтягнулися по усьому тілу. Вони стверджують, що саме укуси медузи спричинили алергічну реакцію.


Почервоніла спина дівчинки після купання в Азовському морі / Фото mv.org.ua

Відпочивальники зазначають: вода в Азовському морі подекуди нагадує желейну масу. Медуз у спеку надзвичайно багато і вони жалять плавців.

Навала медуз у курортній Кирилівці: дивіться відео

Щоб допомогти дитині випробували багато різних засобів, але алергічну реакцію вдалося подолати не одразу, кажуть батьки.

Власникам баз відпочинку фахівці порадили стримувати навалу медуз за допомогою установки бар'єрних сіток акваторії моря біля піщаних пляжів.

Відпочинок на Азовському морі у 2021 році: що варто знати

  • Медузи на Азовському морі – досить звичне явище останніми роками.
  • Річ у тім, що клімат Азовського моря створив ідеальні умови для розмноження медуз, і їхня кількість стрімко зростає.
  • На Запоріжжі, у курорті Приморський Посад люди не могли увійти в море через щільну смугу медуз. Їх довелося вивозити тачками.
  • До того ж у 2021 році на узбережжі Азова було декілька сильних злив. Опісля них деякі курорти заполонили комарі.
  • І на Чорному морі, і на Азовському у липні 2021 року зафіксували рекордну кількість комах-сонечок. Їх так багато на березі та у воді, що заважають туристам комфортно відпочивати.