Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов. Також він зазначив, що план "Б" запропонував зрадник України, кум Путіна Віктор Медведчук.

До теми "Корейський сценарій" для України: від чого Данілов намагається застерегти Захід

Росія хоче зробити так звану "другу Україну"

У Росії зараз стоїть завдання зробити так званий "корейський варіант". Вони вже в Кремлі зрозуміли, що повністю захопити нашу країну вони не можуть, і вони зараз будуть робити план "Б", коли будуть робити так звану "другу Україну". Цей план божевільний приніс туди Медведчук. Медведчук вважає, що він фахова людина по Україні, але він таким не є, він просто зрадник,
– наголосив Данілов.

Секретар РНБО впевнений, що Медведчук, окремі проросійські політики та експерти в Україні будуть "давати пропозицію про створення двох країн". Мета Росії – найближчим часом зробити все, аби повністю окупувати Донецьку та Луганську область разом з сухопутним коридором до Криму. Опісля реалізувати цю ідею розділу України.

В цьому беруть участь представники, які займались обслуговуванням Януковича, представники депутатського корпусу ОПЗЖ в Раді, політтехнологи, які їх обслуговували, які живуть в нашій країні,
– зазначив секретар РНБО.

Він додав, що ідеєю "двох країн" також займаються люди, які готували Будапештський меморандум 1994 року. "Вони їх підняли, струсили з них труху. Люди Януковича займаються цим питанням теж. Саме ті, хто за кулісами і смикає за нитки", – сказав Данілов.

Дивіться також Війна на два фронти: чи зможе Росія напасти на Молдову без сухопутного коридору

Данілов відповів Медведєву щодо поділу по "38 паралелі"

  • 7 лютого глава радбезу Росії Медведєв абсурдно заявив у соцмережах, що Україна буцімто розглядає можливість "корейського сценарію" у війні з Росією, прагнучи стати подібною до Південної Кореї і сподіваючись на звільнення окупованих територій.
  • Згодом на це відреагував Олексій Данілов. Секретар РНБО нагадав Медведєву, що Україна – не Корея і ніяких 38-х та інших паралелей, чужих історій й нав'язаних ззовні сценаріїв не буде.

    Данілов підкреслив, що координати руху російському військовому кораблю задані, змін не передбачено, Сили оборони України працюють.