Дачу виявили ще у 2012 році, але тоді ЗМІ припускали, що там відпочиватиме президент Росії Володимир Путін, мовиться у розслідуванні "Проекту".

Читайте також Був звичайною дитиною, читав з двох років: Медведєв вразив курйозною заявою

До того, як маєток віддали для Медведєва, це була туристична база "Лотос". Але з 2010 року її забудовою активно займалися фірми-прокладки астраханського депутата. За даними журналістів, куратором будівництва був колишній однокласник Дмитра Медведєва – президент федерації греблі Росії Євгеній Архипов.

На дачі розташований басейн на 50 метрів, тренажерна зала, баня, 2 спальних корпуси, центральний корпус із роялем, кухня "семи народів світу" з повним набором техніки, кінотеатр 5d і 8 будинків для гостей.

Все будувалось під зріст Медведєва.

Іноді доходило до смішного. Майстри крутили біля скроні, коли їм видавали критерії: "Ну хто у такому умивальнику вмиватися буде? Ну які 650 сантиметрів? Ну 800 же має бути!"
– розповів розслідувачам один з колишніх будівельників.


Місцеві жителі розповіли, що Медведєв приїжджає на дачу двічі – тричі на рік. У цей час посилюється охорона, а від селян навіть вимагають не випускати корів з хлівів, аби ті "не бродили та не гадили".