Про це Мендель розповіла у програмі "Що це було?" з Сергієм Лещенком на 24 каналі. Колишня прессекретарка Зеленського наголосила, що Разумков – доросла людина, яка сама ухвалює рішення, як їй рухатись.

До теми Є відчуття, що це зовнішній вплив, – інтерв'ю з Рахманіним про ймовірну відставку Разумкова

Разумков бачить себе вагомим суб'єктом, – Мендель

Було помітно вже давно, що Дмитро Разумков обрав шлях суб'єктивізації себе в політичному житті, він бачить себе вагомим суб'єктом і це власне впливає на командні сприйняття багатьох рішень,
– пояснила Мендель.

Ексречниця навела як приклад неголосування Разумковим за санкції проти каналів з так званого пулу Медведчука під час РНБО. Також, за словами Мендель, доволі багато реформ затягувались саме через позицію голови Верховної Ради.

Не треба дивуватись, якщо голосуватимуть за відставку спікера, – Мендель

Ексречниця нагадала, що Разумков прийшов у парламент саме з командою Зеленського, яка й делегувала його на посаду.

Якщо він вважає, що він має рухатись якимось окремим шляхом, то не треба дивуватись, якщо команда дасть йому цю можливість і вирішить голосувати за зняття його з посади спікера,
– сказала ексречниця президента.

Тим часом Разумков відреагував на звинувачення "Слуги народу" в "некомандній роботі"

Що на розмови про відставку каже сам Разумков

Спікер наголосив, що готовий до відставки, якщо таке рішення ухвалять депутати. Проте Разумков зауважив, що сам іти з посади наміру не має і працюватиме доти, доки йому дозволять парламентарі. Після ймовірної відставки політик запевнив, що продовжить роботу у сесійній залі в якості нардепа.

Дивіться випуск програми "Що це було?" на 24 каналі: відео