Глава Верховної Ради зазначив, що висловлювання радника очільника ОП не відповідають дійсності. За словами нардепа, його "позиції не змінюються".

Читайте також Немає "кримінальних" претензій, є розбіжності з партією, – Подоляк про Разумкова

Якщо ми говоримо про закон про олігархів, я про це завжди казав: я вважаю, що боротьбу з олігархатом потрібно вести, але цивілізованим чином. У мене проста позиція: я вимагаю, щоб це проходило в рамках закону та регламенту,
– наголосив Дмитро Разумков.

"Некомандна гра"

Водночас "слуга народу" не залишив без відповіді заяву свого колеги по фракції Олександра Корнієнка, який звинуватив спікера у "некомандній грі".

Те, що я не голосую на РНБО? Я не голосую проти громадян України на РНБО, тому що вважаю, що санкції не можуть запроваджуватись стосовно наших громадян,
– пояснив він.

"Якщо вони винні, у нас достатньо законодавчих механізмів, щоб притягти їх до відповідальності. З кожного питання я можу свою позицію пояснити. Чи захочуть її чути – це вже інше питання", – додав глава Ради.

До теми Не планую йти у відставку, але готовий до такого рішення Ради, – Разумков про роботу нардепом

Ймовірна відставка Дмитра Разумкова: останні новини

  • У ЗМІ з'явились чутки про ймовірну відставку Дмитра Разумкова через його конфлікти з партією. Зокрема, напередодні він направив закон про деолігархізацію на розгляд Венеційській комісії.
  • Згодом просто у прямому ефірі глава Верховної Ради посварився з очільником фракції "Слуга народу" Давидом Арахамією.
  • Окрім цього, 20 вересня спікер звернувся до правоохоронних органів, щоб ті розібрались із можливим підкупом народних депутатів.