Колишня прессекретарка сказала, що ці "ботоферми" складались з двох сил. Про це Мендель розповіла в інтерв'ю.

До теми Йому простіше, – Мендель про нового речника Зеленського

Мендель про "дві ботоферми"

Юлія Мендель розповіла, що "негатив і хейт розповсюджували опозиційні сили".

Мене атакували дві ботоферми. Перша – проросійська. Друга – радикальна українська,
– розповіла Мендель.

Українські, за словами Мендель, роблять акцент на її "непрофесійність та начебто низькі інтелектуальні здібності", натомість проросійські – "пишуть, що я не вмію одягатися і маю поганий вигляд".

Досягнула мети, – Мендель

Додала, що "не можна недооцінювати й того позитиву, який я отримала після ефірів". Адже її "почули журналісти" й "почали ставитися до мене краще".

Мендель розповіла також, що в інтерв'ю, яке давала Наталії Влащенко "досягнула мети".

Люди чомусь думають, що якщо тобі напишуть щось погане в коментарях, то піар не вдався. Це неправда. Піар – коли про тебе говорять,
– поділилась своїми поглядами Мендель.

Вона запевнила, що "хотіла розкритися". Вона каже, що "відкрита" до коментарів у фейсбуці. Запевнила, що їй пишуть й позитивні коментарі.

Адже, мовляв, – є люди, які хейтять її "під кожним дописом". Мендель каже, що "їй розказували" нібито люди "беруть умовні 10 – 20 гривень за коментар".

Казали, що я некомпетентна, що мої окуляри на піджаку – це трагедія, – Мендель

Юлія Мендель відповіла на питання, чому її не прийняли журналісти.

По-перше, були дуже великі атаки: казали, що я некомпетентна, що мої окуляри на піджаку – це трагедія. Ці абсурдні меседжі одночасно розповсюджувалися різними інформаційними каналами,
– запевнила колишня речниця.

Однак вона вважає, що їхнє основне завдання – "викликати емоції, морально знищити людину, дестабілізувати ситуацію, створити ореол ненависті". Вона також сказала, що у "політиці зрозуміло, що дівчині складніше".

Коротко про останні заяви Мендель

  • Юлія Мендель заявила, що Сергію Никифорову легше на посаді прессекретаря президента, аніж було їй. Журналістка наголосила, що у нього обов'язків менше.
  • Наприкінці серпня колишня речниця президента Володимира Зеленського заявила про нову діяльність. Тепер вона за гроші навчатиме "як сьогодні взаємодіяти бізнесу з державою".
  • Нещодавно Мендель записала відео з анонсом програми, у якій братиме участь. Там вона порівняла Україну з банановою республікою, у яку державу перетворюють протестувальники.