Таку думку висловила ексрадниця голови правління "Нафтогазу" Олена Зеркаль в інтерв'ю програми "Перехресний допит". Вона раніше працювала заступницею міністра закордонних справ у часи, коли генпрокурором був Луценко.

Увага В НАТО нас ніхто не хоче бачити, – Зеркаль

Як нагадала Зеркаль, одразу наступного дня після виходу славнозвісної статті в Hill, була делегація сенаторів на чолі з головою бюджетного комітету в Україні. Їх супроводжувала посол Йованович.

"Вона була дуже засмучена. Нам довелося висловити певну позицію щодо цього скандалу", – сказала вона.

Мені було соромно,
– додала Зеркаль.

Вона наголосила, що було неприємно, що в нас таке відбувається. І погоджується з тим, що шкода, яку ми наносимо своєму іміджу – є дуже великою.

Що відомо про скандал за участю Луценка

  • Генпрокурор Юрій Луценко в березні 2019 року спровокував гучний скандал, заявивши, що пані експосол США в Україні Марі Йованович передавала йому перелік людей, яких не можна притягати до відповідальності. Про це він заявив в інтерв'ю американському HillTv.
  • Представники Державного департаменту США заявили, що оприлюднені твердження Луценка не відповідають дійсності та мають на меті заплямувати репутацію дипломата.
  • Американські медіа також пишуть про те, що Луценко зараз може стати фігурантом кримінального розслідування США про втручання у вибори.

Дивіться повністю інтерв'ю із Ланою Зеркаль: відео