Про це 24 Каналу розповів міський голова Конотопа Артем Семеніхін, зауваживши, що це був удар по виробничій інфраструктурі.

Дивіться також У Вовчанську тривають вуличні бої, ворог тисне на Часів Яр: як змінилася лінія фронту за тиждень

Що відомо про удар по Конотопу

Як наголосив Семеніхін, внаслідок удару загиблих немає. Одна людина постраждала. Вона звернулася до медиків із незначною травмою ока.

Важко зрозуміти, навіщо Росія завдала цього удару. Це – абсолютно цивільний об'єкт. Там взагалі немає натяку на щось військове. Можливо, хтось спеціально організував таку атаку.

Це може бути робота "п'ятої колони". Не буду цього стверджувати. Але, можливо, якісь конкуренти щось десь написали, що там щось пов'язане з військовими. Думаю, тут СБУ потрібно попрацювати і з'ясувати, хто це наводив. Бо це абсолютно абсурдний удар. У ньому немає жодного сенсу,
– сказав Семеніхін.

Зараз в Конотопі немає нічого, що пов'язане із військовими. Відповідні об'єкти були або знищені внаслідок ударів, або вже давно релоковані вглиб території України.

Ситуація на Сумщині: коротко

  • 21 травня окупанти вдарили по виробничій інфраструктурі Конотопу. Відомо, що це був саме ракетний удар.
  • Окупанти регулярно обстрілюють територію Сумської області. Влада оголосила евакуацію з ще двох населених пунктів. Йдеться про Білопілля та Ворожбу. Також триває евакуація і в прикордонних районах регіону. Там з липня 2023 року евакуйовано жителів з 115 населених пунктів.
  • У Держприкордонслужбі наголосили, що не варто виключати повторний наступ ворога у Сумській області. Можуть статися різні варіанти. Тому потрібно завжди посилювати оборонні можливості.