Про це розповіли у поліції Харківської області. Зазначили, що інформацію варто отримувати лише з офіційних джерел.

До теми Росіяни запустили черговий фейк про українські школи й зганьбилися

"Щодня ми спостерігаємо спроби посіяти паніку серед місцевого населення не тільки постійними обстрілами території, а й "вкидами" про здачу того чи іншого населеного пункту, щоб маніпулювати суспільною думкою та підірвати довіру громадян до влади та сил оборони", – написали правоохоронці.

Куп'янськ захищений

У поліції розповіли, що у соцмережах активно поширюють інформацію про Куп'янськ, який нібито здали росіянам. Правоохоронці запевнили, що це фейк, оскільки Збройні Сили, територіальна оборона, поліція, Нацгвардія надійно охороняють Харківщину.

У Куп'янську гідно несе службу районний відділ поліції, виконує у цілодобовому режимі важливі завдання щодо охорони громадського порядку, документування злочинів окупантів, надає допомогу населенню, патрулює вулиці міста, чергує на блокпостах, забезпечує безпеку населення під час евакуації, – повідомили поліцейські.

Наголосили, що ніхто не планує поступатися ворогу. Сили оборони готові захищати Куп'янськ.

"Поліція закликає громадян заспокоїтися, не піддаватися на провокації та уникати панічних настроїв", – наголосили правоохоронці.

Російська пропаганда: останні новини

  • Ворог 1 лютого влучив у житловий будинок Краматорська та вбив мінімум чотирьох людей. Росіяни вихвалялися успішним ударом, але згодом заявили, що це "українська ППО".
  • Росіяни заявляють, що електрику від шкіл та дитячих садків віддають для курортів. Однак немає зв'язку між порушеннями на курортах та світлом у навчальних закладах.
  • Окупанти вигадали фейкову причину авіакатастрофи в Броварах, у якій загинуло керівництво МВС, зокрема очільник відомства Денис Монастирський.