Про це 24 каналу розповів політолог Микола Давидюк. За його словами, заяви Меркель дуже сильно "пахнуть російським газом". Вони абсолютно безвідповідальні та обурливі, враховуючи, як росіяни скалічили долі мільйонів українців.

До теми Ядерні погрози Путіна: як російські ІПСО впливають на Захід і до чого тут Ілон Маск

Як наголошує Давидюк, Меркель упродовж всієї своєї каденції не була канцлером, а просто "губернаторкою, яка підігрувала Росії на території Німеччини".

Ці заяви – яскраве тому підтвердження. Меркель не є об'єктивним політиком, і до неї потрібно ставитися як до політичного лузера, яка відійшла на пенсію… Те, що вона приїжджала в Україну і брехала, що нас підтримує – все це випливає. Радий, що це сталося. Але шкода, що сталося досить пізно,
– зазначив Давидюк.

Чи впливають заяви Меркель на думку німецького суспільства

Давидюк переконаний, що ці заяви ніяк не впливають на німців, адже у вже є новий канцлер. Меркель робить такі провокативні кроки, щоб задовольнити власних друзів у Кремлі та відпрацювати усі "бонуси", які вона від них отримувала.

Після усіх цих заяв, на думку політолога, Меркель можна прирівняти з французьким політиком Марін Ле Пен. Щоправда, остання намагається зараз "відмазатися" від російських грошей.

"Треба шукати причину і рішення не в жертві, на кого напали, а в тому, хто напав. Це розуміють навіть діти, але чомусь відставні топполітики намагаються грати в дурня. "Давайте глянемо з іншого боку", "чому Українаі не йде на перемовини"… Бо там прихована здача мільйонів територій та мільйонів людей", – наголосив Давидюк.

Він підкреслив, що ще у 2008 році Ангела Меркель зрадила Україну, коли відмовила у вступі в НАТО. Якби Київ тоді опинився в Альянсі, то не було б мільйонів жертв та постраждалих і в Україні, і в Грузії. Тому Меркель – політичний ветеран, яка нічого не зробила для стабільності Європи, а тепер усі пожинають плоди її політики.

Давидюк розкритикував останні заяви Ангели Меркель: дивіться відео

Нагадаємо, нещодавно Ангела Меркель закликала не ігнорувати погрози Росії в контексті війни проти України та не сприймати їх як блеф. Про це вона заявила на церемонії, присвяченій до 77-річчя з моменту заснування німецької газети Süddeutsche Zeitung.

Там Меркель наголосила, що напад на Україну – це "глибокий поворотний момент". І "нам усім наполегливо рекомендується серйозно ставитися до слів, а не класифікувати їх як блеф із самого початку". Згодом ексканцлерка зазначила, що міцний мир в Європі можна досягнути лише за участі Росії.

В цей ж момент зараз політична верхівка Кремля намагається знайти відповідального за провали Путіна у війні в Україні. Найімовірніше, ним виявиться міністр оборони Росії Шойгу.