Все свідчить про те, що для Путіна його день народження стане найгіршим у його житті. Про це 24 каналу розповів політолог Микола Давидюк.

Зверніть увагу Процес пішов: як і коли розвалиться Росія та яким може бути її кінець

Експерт зазначив, що російські війська не зможуть окупувати місто Бахмут, яке могли готувати як "подарунок" до дня народження глави Кремля Владіміра Путіна.

Бахмут тримають хлопці з 93-ї бригади й росіянам його ніколи не взяти. Щодо дня народження Путіна – це найгірший день в історії. Це його останній день народження. Я сподіваюсь, що завтра нобелівський комітет не підведе й народ України отримає Нобелівську премію,
– вважає Давидюк.

За його словами, може вийти ситуація, коли "до 70-річчя Путіна Україна не мала жодної Нобелівської премії, а на його день народження отримає 45 мільйонів".

"Це буде найкрутіша відповідь України Путіну. Нобелівська премія миру – найвища політична нагорода у світі, крутішої немає. Я більш ніж впевнений, що завтра українці її отримають. Українці будуть нобелівськими лауреатами миру, тому що ми несемо у світ політичне лідерство та правду, тому що боремось за неї, вмираємо за неї та вбиваємо за неї", – додав політолог.

Як ЗСУ можуть "привітати" Путіна з днем народження: дивіться відео

На його думку, Україна може отримати Нобелівську премію миру, "як країна і держава, яка кристалізувалася".

"А Путін буде забутий, тому що це просто примітивний автократичний покидьок, який намагався здобути якісь результати на наших тілах, костях й на нашій крові. Цього всього не вийде, позаяк ми виживаємо, ми перемагаємо, ми боремося", – вказав оглядач.

Він переконаний, що Путін святкуватиме свій день народження "у бункері з трьома своїми олігархами".

"Навіть Кабаєва полетить до Швейцарії, щоб його не бачити. Я думаю, що це буде найгірший день народження в його житті, і спонсорами цього дня будуть ЗСУ", – резюмував Давидюк.

Вас також може зацікавити – Литва збирає гроші на "подарунок" Путіну: дивіться відео

Путін втрачає владу у Росії: головне

  • Політтехнолог Михайло Шейтельман зазначив, що Путін зараз залежить від Кадирова і перебуває під його впливом.
  • За даними аналітиків з Інституту вивчення війни (ISW), заяви Кадирова та Прігожина спричинили значний вплив на російський інформаційний простір і підірвали авторитет Путіна.
  • Політична верхівка Кремля намагається знайти цапа-відбувайла, щоб звинуватити у фіаско в Україні. Аналітики припускають, що Путін готує ґрунт для звільнення Шойгу.