Щодо планів Меркель є багато спекуляцій, – Клімкін

Меркель не є "фанаткою" російського газопроводу "Північний потік-2". Про це колишній міністр закордонних справ України заявив в ефірі одного з телеканалів.

Цікаво У Німеччині випустили золоті монети з портретом Меркель

За словами Клімкіна, щодо планів політикині є багато спекуляцій. Однак він впевнений, що Меркель не почне працювати на російські компанії.

Для неї це дуже емоційна історія. Вона дійсно вклалася в те, щоб допомагати нам у російсько-українській війні. Меркель зрозуміла, що Путін їй брехав, причому брехав в очі про присутність російських військ, брехав про Крим,
– наголосив колишній міністр.

Він зауважив, що Меркель не концентрує увагу на грошах: "Вона створила собі репутацію, і я вважаю, що ця репутація – все, що у неї є".

Що відомо про вибори у Німеччині

  • 26 вересня німці обирали новий склад Бундестагу. Участь у виборах взяла рекордна кількість політичних партій – 47.
  • За даними екзитполів, на виборах лідирує Соціал-демократична партія з результатом 25,7% голосів. На другому місці – Християнсько-демократичний союз – 18,9%. Вже через кілька тижнів парламентарі голосуватимуть за нового канцлера.
  • Меркель ще раніше заявила, що свою кандидатуру на голосуванні не висуватиме. Після 16 років при владі вона вирішила піти з посади.