Зазначають, що влада країни була дуже схвильована на тлі ситуації в США, коли американські військові збили китайську повітряну кулю. У Вашингтоні впевнені, що вона мала шпигунські наміри.

До теми Військові США заявили, що знайшли "важливу електроніку" зі збитої китайської повітряної кулі

Яке призначення металевої кулі

Гігантська металева куля виявилася звичайним буєм. Після рентгенівського знімка поліція підтвердила, що це просто великий сферичний шмат металобрухту, який не містить жодної вибухівки

Океанограф розповів, що буї, подібні до виявленого в Японії, широко доступні для придбання в Інтернеті.

На узбережжя Японії викинуло металеву кулю: дивіться відео

Експерт пояснив, що океанографи використовують різні типи буїв для багатьох видів досліджень і зазвичай розфарбовують їх у яскраві кольори з ім'ям або номером телефону, часто прикріплюючи світло чи маяк, щоб відстежувати прикріплене до них дороге обладнання.

У бюро управління річками та узбережжям Сідзуоки повідомили, що місцева влада вже доручила місцевій компанії утилізувати знахідку.

Ажіотаж з металевою кулею: головне

  • Поліція префектури Сідзуока повідомила, що зранку 21 лютого на узбережжя Енсухама міста Хамамацу викинуло невідомий об'єкт.
  • За даними поліції префектури, підозрілий об'єкт виявили на пляжі Енсухама в місті Хамамацу. Об'єкт, схожий на залізну кулю, помітили на березі близько 8:45 ранку.
  • Підозрілий об'єкт має діаметр близько 1,5 метра і формою нагадує залізну кулю. Поліція обмежила прилеглу територію й наразі перевіряє пляж на наявність інших підозрілих об'єктів.