Поліція префектури Сідзуока повідомила, що зранку 21 лютого на узбережжя Енсухама міста Хамамацу викинуло невідомий об'єкт, який нагадує залізну кулю.

Дивіться також Біля узбережжя Фукусіми та в Росії стався сильний землетрус

Що відомо про інцидент

За даними поліції префектури, підозрілий об'єкт виявили на пляжі Енсухама в місті Хамамацу. Об'єкт, схожий на залізну кулю, помітили на березі близько 8:45 ранку.

Підозрілий об'єкт має діаметр близько 1,5 метра і формою нагадує залізну кулю. Поліція обмежила прилеглу територію й наразі перевіряє пляж на наявність інших підозрілих об'єктів.

Нагадаємо, що за день до цього КНДР запустила у бік Японського моря 2 балістичні ракети.

КНДР запустила 2 балістичні ракети у напрямку Японії

  • Зранку 20 лютого КНДР запустила у бік Японського моря 2 балістичні ракети. Це сталося після того, як США провели спільні навчання з Японією та Південною Кореєю.
  • Ймовірно, ці дві повітряні цілі впали за межами економічної зони Японії. Перша ракета піднялась на висоту у 100 кілометрів та пролетіла близько 400 кілометрів. Водночас друга – досягнула висоти у 50 кілометрів та пролетіла – 350.
  • Пуски ракет підтвердили в КНДР. Молодша сестра Кім Чен Ина, Кім Йо Чен, констатувала, що Пхеньян у такий спосіб відреагував на дії США. Цей запуск став третьою ракетною провокацією Північної Кореї цього року.
  • Уряд Японії подав протест Північній Кореї через посольство країни в Пекіні. Також уряд скликав екстрене засідання посадових осіб відповідних міністерств та відомств у Центрі управління кризовими ситуаціями канцелярії прем'єр-міністра. При канцелярії прем'єр-міністра Японії створено екстрений штаб, триває збір інформації.
  • Головний секретар кабінету міністрів Японії Хірокадзу Мацуно назвав дії Північної Кореї абсолютно неприйнятними, оскільки вони загрожують миру та безпеці в регіоні.
  • Японія ініціювала екстрене засідання Ради Безпеки ООН. Воно відбудеться після обіду 21 лютого.