Про це український лідер заявив під час пресконференції у Вашингтоні, інформує 24 Канал. Зеленський наголосив, що у нашої держави – дуже комплексний план.

Зверніть увагу Створили непоганий рубіж оборони: які перспективи у ЗСУ на Бахмутському напрямку

Зеленський пообіцяв звільнити Бахмут

Так, український президент пообіцяв звільнити від російської окупації східне місто Бахмут та два інші ключові українські міста.

Ми деокупуємо Бахмут. Я думаю, що ми деокупуємо ще два міста. Я не скажу вам, які міста. Але у нас є план. Дуже, дуже комплексний план,
– сказав Зеленський.

Яка ситуація на Бахмутському напрямку

Станом на ранок 22 вересня у зоні відповідальності ОСУВ "Хортиця" на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі північно-східніше Григорівки Донецької області.

Ворог намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки Донецької області, але успіхів не мав.

ЗСУ розбили елітні частини окупантів під час наступу під Бахмутом

Нагадаємо, в ISW повідомляли, що розбити елітні частини російських загарбників вдалося під час успішного наступу на південь від Бахмута. За наявними даними, наші військові під час звільнення Андріївки та Кліщіївки повністю знищили підрозділи:

  • 72-ї мотострілецької бригади,
  • 31-ї гвардійської бригади ВДВ,
  • 83-ї гвардійської бригади ВДВ.

Так, відповідні підрозділи ВДВ йшли у контратаки та намагалися відкинути наступ наших захисників поблизу Бахмута. Ймовірно, вони зазнали значних втрат.