Два роки тому, коли сталася трагедія з Катериною Гандзюк, я не знала її особисто.

Читайте також: Два роки з дня нападу на Катерину Гандзюк: що зі справою сьогодні?

Боротьба триває, а зло має бути покаране

Вже потім було її відео-звернення, через біль і сотні опіків, вона говорила про важливе не тільки для себе, а для всього суспільства.

Це дуже зачепило: молода дівчина, яка проходила через жахливі страждання та біль, яка мала б ненавидіти державу, яка її не захистила, хоча сама заради кращого в цій країні ризикнула життям... продовжує боротися на лікарняному ліжку за те, в що вірить

Гандзюк – це не просто прізвище, це прізвище в ряду 40 інших прізвищ активістів, на яких скоєно напад тільки за останній рік… Чому ми заохочуємо людей до громадської діяльності, але не можемо їх захистити?!
– говорила Катя.

Потім її не стало. І я все не перестаю думати: чи могло щось бути інакше? Можливо це ми її не захистили?

А потім біль близьких, найбільша втрата батьків, розпач друзів та безсилля нас політиків і громадських діячів, десятки засідань слідчої комісії, виправдання правоохоронців, відмовки прокуратури.

Одночасно, гідність та твердість тата Каті Віктор Гандзюк та вражаюча незламність друзів в боротьбі за покарання винних!

Втрата, яка об'єднала небайдужих, думаючих людей, які розуміють, що так просто не може бути, щоб не домогтися покарання за вбиство Каті!

Зверніть увагу! Справа про вбивство Гандзюк: обвинувальний акт щодо Мангера і Левіна направили до суду

Тому акція під МВД сьогодні – це не просто згадка про події 2 річної давнини – це наша з вами гідність та громадянській обов'язок.

Вимагати правосуддя від влади, боротися за покарання в пам'ять про людину, яку вбили за те, що вона боролося за нас з вами!