Це – найбільша претензія, яку йому висунув український виборець. Таку думку висловив співак і лідер новоствореної партії "Голос" Святослав Вакарчук в інтерв’ю "Радіо НВ".

Читайте також: Партія Вакарчука відреагувала на заяву про розпуск Верховної Ради

Президент Порошенко мав унікальну можливість змінити всю систему справедливості в країні. Це найбільша претензія, яку, я думаю, йому висунув виборець. Попри зрозумілі успіхи, оцей запит на справедливість, на боротьбу з корупцією, на зміни на якісніше … Мені здається, цей запит людей не був виконаний,
– наголосив Вакарчук.

На його думку, громадянам потрібно навчитися не критикувати чи любити політика лише за його ім’я, а оцінювати за дії. У випадку з Порошенком, вважає Вакарчук, люди "очікували простих і зрозумілих правил гри, але цього не сталося".

Вакарчук наголосив, що Порошенко на посаді президента також здійснив речі, за які йому можна подякувати: безвізовий режим з ЄС, надання автокефалії українській церкві та реформи в армії.

Що відомо про партію Вакарчука?

16 травня лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук презентував команду своєї партії "Голос", з якою піде на парламентські вибори. Гасло політсили: "Голос – партія справжніх змін".

Він пояснив, що йде у політику, бо Україна потребує справжніх змін, яких вимагає народ. За його словами, для засновників партії пріоритетом є змінити правила гри в українській політиці та відхід від старої системи.

Наразі до політичної сили входять лише 6 членів:

Святослав Вакарчук – лідер партії "Голос";

Юлія Клименко – заступниця міністра економіки;

Ярослав Юрчишин – колишній виконавчий директор Transparency International Ukraine;

Соломія Бобровська – українська діячка, виконувачка обов'язків голови Одеської облдержадміністрації;

Юрій Соколов – заслужений лікар України;

Андрій Шараскін ("Богема") – ветеран війни на Донбасі, захисник Донецького аеропорту.

Вакарчук закликав небайдужих українців приєднуватися до команди "Голосу".

Вакарчук представив власну партію "Голос": відео