Про трагічну втрату повідомила Верховинська селищна рада, що в Івано-Франківській області. Герой віддав своє життя, Сєвєродонецька Луганської області.

Дивіться також У мережі з'явилося нове відео розстрілу українських військових: омбудсмен звернеться до ООН

Без вагань став на захист країни

У боях за Україну загинув 19-річний Микола Семчук. Улітку він став на захист нашої країни й став бійцем "Азову". Захисник до останнього боровся з ворогом, але, на жаль, загинув 30 листопада 2023 року. У боротьбі за незалежність Герой віддав найдорожче – власне життя.

Свобода, незалежність та любов яскравим полум'ям горять у серцях нашої молоді, яка бере до рук зброю, аби стати на захист своєї Батьківщини. Покоління не дітей, а мужніх, безстрашних воїнів… Велике покоління, яке виправляє помилки прадідів, дідів, батьків… і віддає життя за кожного з нас. Зовсім юний та справедливий, мужній та самовідданий… Саме таким назавжди в серцях рідних та близьких залишиться наш Герой Микола Семчук,
– прокоментували втрату у громаді.

Про церемонію прощання із захисником і син похорону повідомлять пізніше.

Директорка радіо "Гуцульська столиця" Леся Клим в коментарі Суспільному повідомила, що Микола – міг не воювати, але вирішив стати на захист країни. За її словами, він дуже любив природу, хотів вивчати біологію та мав стійкі державницькі проукраїнські переконання.

У Миколи залишилися батьки, молодша сестра і старший брат. До слова, старший брат Миколи також захищає Україну у лавах ЗСУ. Батько Героя також був на фронті, але його нещодавно мобілізували.


У боях за Україну загинув Микола Семчук / Фото Верховинська селищна рада

Трагічні втрати України у війні

  • На фронті загинув 36-річний молодший сержант ЗСУ Олександр Пяст зі Слов’янської громади Донеччини. Він боровся з окупантами з 2015 року.
  • Під час виконання бойового завдання загинув Тарас Григорук. Сім'я втратила зв'язок з чоловіком 10 листопада, але не втрачала надії. На жаль, 30 листопада стало відомо, що Герой загинув поблизу Куп'янська.
  • На війні загинув Олександр Мороз з Хмельниччини. Він був водієм Збройних Сил, однак ворожий міномет обірвав його життя.