Про звільнення Миколаївщини розповів депутат України, секретар оборонного комітету Верховної Ради, військовий ЗСУ Роман Костенко.

Увага ЗСУ звільнили Киселівку та Борозенське на Херсонщині: показуємо на карті

За його словами, наразі триває зачистка окупантів у Снігурівці, але селище повністю під контролем ЗСУ.

Шановні українці, перебуваю в центрі міста Снігурівка. Його звільнено нашими силами оборони. В цей час проходить зачистка міста. Це останнє місто, яке утримувалось противником та належить до Миколаївської області,
– повідомив Костенко.

Селища, які потребують звільнення

Водночас офіційного підтвердження звільнення Миколаївщини не було ні від керівника обласної військової адміністрації Миколаївщини Віталія Кіма, ні від Генштабу Збройних сил України.

Зокрема, Кінбурнський півострів, який розташований на лівому березі Дніпра – досі під контролем загарбників. Тож, наразі слід очікувати офіційних підтверджень щодо звільнення Миколаївщини.

Де розташована Кінбурнська коса: показуємо на карті

Водночас голова Офісу Президента Андрій Єрмак інтригує у соцмережах. Майже одночасно з відеозверненням Костенка, він написав, що "невдовзі слід очікувати хороших новин".

Коротко про звільнення Снігурівки:

  • 9 листопада з'явилися перші дані про інтенсивні бої за Снігурівку Баштанського району на Миколаївщині, що межує з Херсонською областю. Саме звільнення Снігурівки відкрило ЗСУ шлях на Херсон.
  • 10 листопада ЗСУ підтвердили, що звільнили Снігурівку. Селище було звільнено силами 131 окремого розвідувального батальйону.
  • Тож, ЗСУ мають можливість просуватись далі – на Херсонщину, і вже активно звільняють селища цієї області. Зокрема, синьо-жовті прапори підняли у Киселівці, Борозенському, Станіславі та Павлівці.

До теми – Росія виводить війська, у населених пунктах з'являються прапори: що відбувається біля Херсона