Причиною буцімто відставки міністрів були низькі зарплати, писала Ганна Скороход.

Цікаво: Захмарна премія Милованова в понад чверть мільйона: що відомо

Тут кажуть, що я подав у відставку. Це брехня (голосно сміється – 24 канал). Мені робота подобається – я буду і далі робити реформи. Про зарплати – вони мають бути високими у всіх в країні. Пенсії також. І я зроблю все для того,
– запевнив Тимофій Милованов.

Водночас міністр юстиції Денис Малюська вирішив потримати інтригу. Він лише опублікував фото пустого кабінету з взуттям на столі, що вже стало мемом, і лаконічно підписав фото: "тримаємо інтригу".

Раніше Денис Малюська в інтерв'ю 24 каналу зазначав, що його не влаштовує зарплата державного службовця, і зараз він використовує гроші, отримані на попередній роботі. За його словами, він піде з посади, якщо ситуація не зміниться.

Втім він підкреслив, що в уряді готові підвищити зарплати міністрів. Мовляв, про це дуже часто запитують навіть міжнародні інвестори. Відтак про те, що відставка Малюськи буде найближчим часом, не мовилося.

Хто така Анна Скороход і чому її виключили з фракції?Анна Скороход балотувалася за мажоритарним округом № 93 на Київщині. Він охоплює Переяслав-Хмельницький, Ржищів, Рокитнянський, Миронівський, Кагарлицький, Богуславський райони.

Наприкінці жовтня Анна Скороход розплакалася прямо на засіданні Верховної Ради. Сльози у неї викликали, за її словами, ігнорування правок, які вона хотіла внести.

Анну Скороход виключили із фракції "Слуги народу", бо вона не виконує жодних її рішень. А ось її чоловіком, Олексієм Алякіним, займуться правоохоронні органи за погрози депутатам профільного комітету з енергетики.