Про це Малюська розповів в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу.

Читайте також: Як у Мін’юсті "зникали" сотні документів: ексклюзивне інтерв’ю з міністром Малюською

Він пояснив, що усі попередні місяці роботи він щомісяця отримував як міністр всього лише по 16 тисяч. Однак останній місяць ситуація змінилася у дещо кращому напрямку.

Але от останній місяць ми домовилися про надбавки. І багато з міністрів їх отримали. У мене вже приблизно 29 тисяч гривень,
– сказав Малюська.

Він додав, що така цифра його також не задовільняє, і загалом – великій родині з чотирма дітьми тепер доводиться економити.

Родина Малюськи:

"З такою низькою зарплатою, яка в мене була в перші місяці – це 16 тисяч – за моїми розрахунками, мені мало би вистачити прожити рік. В мене є з попередньої, слава Богу, роботи нормальні заощадження: пенсійні і такі… Це була міжнародна організація, тому я сплачував не у місцевий пенсійний фонд, а в Штатах акумулювалися кошти. А так – мої витрати стандартні щомісячні істотно більшими були. Не менше 100 тисяч на місяць я раніше витрачав. Відповідно, зараз ми витрачаємо менше, намагаючись економити. Але все одно це вкрай складно", – підкреслив Малюська.

Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 тисяч – надовго мене не вистачить. Менше – це не довготривала історія працевлаштування. Четверо дітей, це потребує коштів,
– наголосив міністр.

Водночас Малюська заявив, що в уряді готові підвищити зарплату, і підкреслив – це важливо і для міжнародних інвесторів.

"Так, звичайно. Є консенсус всередині уряду. І більше того, навіть міжнародні інвестори, які вкладають кошти в Україну, постійно нас про це питають. Адже розуміють: уряд, який отримує мізерну заробітну плату, живе коштом чогось іншого. Це можуть бути тільки хабарі або додаткові неформальні витрати під якісь зобов’язання. Ми так не працюємо. Відповідно, в нас немає іншого виходу, окрім як підвищити заробітну плату", – підсумував Малюська.

За його словами, це буде позитивним сигналом для іноземних інвесторів. "Це буде кроком, аби повірити, що в Україні нарешті працює нормальний уряд, і є розуміння, на що вони живуть і як вони проводять свій час", – додав міністр.

Цікаво: Зарплати в Україні: у кого заробіток зменшився


Денис Малюська // фото 24 канал

Які зарплати в інших міністрів:

Маю 18 тисяч, вистачає лише на таксі, – Милованов поскаржився на маленьку міністерську зарплату

Яку зарплату отримав Гончарук та Скалецька у вересні: сума

Сподівається отримати більше: глава Мінрозвитку і громад Бабак розповіла про свою першу зарплату

Міністерка освіти Новосад заробила менше за своїх заступників у жовтні

Дивіться повне відео інтерв'ю з Денисом Малюською: