Росія вже використовує територію Білорусі для ведення агресивних дій. Про це розповіла Ганна Маляр, повідомляє 24 канал.

Важливо У Міноборони кажуть, що бої з росіянами досягнули максимальної інтенсивності

"Я хочу нагадати, що, згідно з нормами міжнародного права, країна, яка надає територію третій країні для здійснення агресії – також є співучасником цього міжнародного злочину, що називається агресія. Побутовою мовою війна", – пояснила Ганна Маляр.

Навчання білоруської армії

Заступниця міністра оборони зазначила, що ми вже бачили, як Росія використала привід навчань для того, щоб здійснити справжню ескалацію і вторгнутися на територію іншої держави.

Безумовно, навчання – це один зі способів підтримувати боєздатність військ. Але формально демонструвати це, як навчання,
– повідомила Ганна Маляр.

"Є загроза і використання території Білорусі, і завдання ударів з тієї території також залишається. Так само як і залишається загроза використання Придністровського регіону Молдови", – підсумувала Маляр.

Яка ситуація в Білорусі: останні новини

  • 12 травня на Донбасі збили відставного льотчика Білорусі Миколу Маркова тоді, коли він пілотував винищувач Су-25 повітряного флоту Росії. Це трапилося над Попасною.
  • Українці повинні пам'ятати, що загроза з боку Білорусі нікуди не зникла. Вона лише перетрансформувалась в інші форми. У Генеральному штабі Збройних Сил України розповіли останні новини про ситуацію на цьому напрямку боротьби. Там тренуються білоруські війська та є загроза ракетних ударів.
  • Війська Білорусі будуть введені у війну Росії проти України за певних умов. Наприклад, окупанти здобудуть контроль на Сході України і ще збережуть сили для подальшого наступу, то це буде одним із "аргументів шантажу" щодо білорусів, аби ті відкрито вступили у війну. Про це повідомив радник Офісу Президента Олексій Арестович.

До теми – Лукашенко підтвердив, що Білорусь надає Росії зброю: дивіться відео