Пряма трансляція на
Останні випуски

"Міст до української Кубані": Омелян здивував коментарем щодо будівництва Кримського мосту

- Читать новость на русском
Омелян прокоментував будівництво Кримського мосту
Омелян прокоментував будівництво Кримського мосту / kerch-most.ru

У Кабінеті міністрів заговорили про "українську Кубань", коментуючи позицію української влади щодо будівництва Кримського мосту між окупованим півостровом та Росією.

Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "РИА Новости".

Читайте також: Російська опозиціонерка назвала причину, чому Керченський міст побудують ще не скоро

За словами чиновника, Україна схвалить будівництво Керченського моста лише в тому випадку, якщо він з'єднуватиме український Крим і "українську Кубань".

"Позиція Мінінфраструктури по цьому мосту дуже проста: я вважаю, що цей міст буде зручним сполученням українського Криму і українцям Кубані", – сказав міністр.

Нагадаємо, російський журналіст Ігор Яковенко заявив, що ситуація в анексованому Криму погіршуватиметься і всупереч плану Кримський міст не буде введений в експлуатацію у 2018 році.

Що таке Керченський міст? Росія будує міст через Керченську протоку, який має з'єднати Таманський півострів (Краснодарський край Росії) з Керченським півостровом (окупований Крим). Після анексії Криму питання будівництва мосту набуло особливо великої ваги для Росії. Його планують звести до кінця 2018 року.

Кубань – історичний регіон на Північному Кавказі, в долині річки Кубань та її приток. З 1860 року Кубанська область – адміністративно-територіальна одиниця Російської імперії, земля Кубанського козацького війська. Історичним центром Кубані є місто Краснодар. Також охоплює Краснодарський край, частину Ставропілля, частину Ростовської області та республіку Адигея і Карачаєво-Черкесія.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі