Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "РИА Новости".

Читайте також: Російська опозиціонерка назвала причину, чому Керченський міст побудують ще не скоро

За словами чиновника, Україна схвалить будівництво Керченського моста лише в тому випадку, якщо він з'єднуватиме український Крим і "українську Кубань".

"Позиція Мінінфраструктури по цьому мосту дуже проста: я вважаю, що цей міст буде зручним сполученням українського Криму і українцям Кубані", – сказав міністр.

Нагадаємо, російський журналіст Ігор Яковенко заявив, що ситуація в анексованому Криму погіршуватиметься і всупереч плану Кримський міст не буде введений в експлуатацію у 2018 році.

Що таке Керченський міст? Росія будує міст через Керченську протоку, який має з'єднати Таманський півострів (Краснодарський край Росії) з Керченським півостровом (окупований Крим). Після анексії Криму питання будівництва мосту набуло особливо великої ваги для Росії. Його планують звести до кінця 2018 року.

Кубань – історичний регіон на Північному Кавказі, в долині річки Кубань та її приток. З 1860 року Кубанська область – адміністративно-територіальна одиниця Російської імперії, земля Кубанського козацького війська. Історичним центром Кубані є місто Краснодар. Також охоплює Краснодарський край, частину Ставропілля, частину Ростовської області та республіку Адигея і Карачаєво-Черкесія.