Про це 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов. Він також зазначив, що єдиною проблемою для окупантів буде лише нестача місць "на концерті Кобзона".

Читайте також Глава розвідки підтвердив, що в Росії проводять приховану мобілізацію

Радник Монастирського зазначає, що призовники – це хлопці віком 18-20 років, які ніколи в руках не тримали зброї. Це люди без краплі мотивації, вони навіть не пішли добровільно до війська, а їх призвали.

Нагадаю, що у Кремля почались "скавуління", коли ми сказали, що у нашому полоні є російські строковики. Тому що окупанти бояться, що матері цих призовників вийдуть на вулиці,
– говорить Смірнов.

За його словами, Росії страшно проводити відкриту мобілізацію, адже вона дуже боїться бунтів та протестів матерів, які будуть проти того, щоб їх діти вмирали на війну.

Що відомо про мобілізацію в Росії

  • Росія не наважиться піти на широкомасштабну мобілізацію, адже це означає поразку перед електоратом, так говорить Олексій Арестович. Проте окупанти продовжують ведення прихованої мобілізації, аби підсилити свої ряди. Він також зазначив, що є ймовірність введення воєнного стану на території Росії, яка межує з Україною.
  • У Американському інституті вивчення війни також зазначили, що "не бачать ознак великої російської мобілізації". Там пояснили, що наразі в Україні перебуває 97 тактичних груп.
  • Тим часом, у Росії процвітає прихована мобілізація. Як повідомляє українська розвідка, держава-агресорка набирає "добровольців". До війни в Україні хочуть залучити "казаків" із Краснодарського краю та Ростовської області.
  • Радник мера Маріуполя Андрющенко розповів, що вчора окупанти вперше застосували проти Захисників Маріуполя запалювальні або фосфорні бомби. Самі окупанти стверджують, що застосували запалювальні снаряди 9М22С з термітними шарами.
  • Про готовність евакуювати наших військових морем офіційно заявила Туреччина.
    Речник президента Туреччини Реджепа Ердогана Ібрагім Калін 14 травня підтвердив, що його країна готова надати судно для того, щоб вивезти із маріупольского заводу наших захисників та захисниць. Він зазначив, що особисто обговорював цю пропозицію з Володимиром Зеленським ще два тижні тому, й вона залишається на "столі перемовин", втім Москва не дає згоди на здійснення такого плану евакуації.

Важливо: Окупанти обстріляли Маріуполь забороненими снарядами – дивіться відео