Про санкції оголосили під час візиту Володимира Зеленського до Великої Британії. Літак українського лідера вже приземлився. У Лондоні його вже зустрів Ріші Сунак – прем'єр Великобританії.

Зауважте Загрозлива ситуація в бюджеті Росії: політолог спрогнозував, чого ще очікувати агресорці

Хто опинився у списку санкцій

  • Зокрема, у списку обмежень опинився Борис Тітов – одіозний російський політик та підприємець. З червня 2012 до червня 2022 року він обіймав посаду уповноваженого при президенті Росії з захисту прав підприємців.
  • Окрім того, обмеження ввели проти Олександра Репіка – очільника ради директорів групи компаній "Р-Фарм".
  • Загалом під санкціями опинилися 15 фізичних та юридичних осіб. Серед компаній, на які накладуть обмеження: "Ростехкомплект", "Оборонлогістика" та ZALA Aero (російський виробник безпілотників).

Володимир Зеленський – у Лондоні

Володимир Зеленський 8 січня перебуває у Лондоні. Там український лідер зустрівся з Ріші Сунаком – прем'єр-міністром Великої Британії.

Візит до Великої Британії – другий закордонний від моменту повносмаштабного вторгнення Росії в Україну. Майже рік український лідер не виїжджав за межі України. У грудні 2022 року Зеленський зустрівся у США з президентом Джо Байденом.

До Великої Британії Зеленський прибув літаком королівських ВПС. Мовиться, що мета візиту – у посиленні військової підтримки України та санкційному тиску проти Росії. Зокрема, Сунак оголосить про плани розширення британської військової допомоги. Зокрема, з навчаннями українських пілотів.

Зеленський наголосив, що Велика Британія – одна з перших прийшла Україні на допомогу. Тепер український лідер прибув до британської столиці, аби подякувати британському народу за підтримку.

Сьогодні я в Лондоні, щоб особисто подякувати британському народу за підтримку і прем’єр-міністру Ріші Сунаку за його лідерську позицію,
– написав президент.

Український лідер виступив у парламенті Великої Британії.

Окрім того, ЗМІ повідомили, що український лідер зустрінеться з королем Чарльзом ІІІ. Деталі наразі не розкривають. Водночас у Букінгемському палаці заявили, що аудієнція відбудеться сьогодні, 8 лютого.