У росії мобілізовують працівників усіх сфер

Про повістки для російських журналістів 24 каналу розповіли джерела у спецслужбах. У нас опинилося фото повістки, яку видали редактору одного з видань – Артуру Решетняку.

До теми Аби ЗСУ було легше: на автовокзалі в Рязані мобілізований росіянин здійснив спробу самопідпалу

Решетняка зобов'язали прийти у військкомат вже 26 вересня. Повістка прийшла не лише йому – у військо активно кличуть й інших російських журналістів.


Російським журналістам вручають повістки / Фото джерел 24 каналу

Мобілізація журналістів, це ще куди не йшло. Давно відомо, що кремлю потрібні лише пропагандисти, а не журналісти. Шокує те, що в Бурятії в армію окупантів призивають навіть покійників. Президентка фонду "Вільна Бурятія" Олександра Гармажапова розповіла, що в армію забирають геть усіх – студентів, пенсіонерів, багатодітних та чоловіків з інвалідністю. Повістки приносять навіть тим, хто вже давно помер.

Читайте також Це гарматне м'ясо, зібране поспіхом, – Гуменюк про "часткових мобіків" росії

Цікаво, що розносять "запрошення у військкомат" вчителі. Роблять вони це ночами, адже вдень мають проводити уроки. Ці педагоги відомі в регіоні тим, що фальсифікують результати виборів.

До речі, раніше журналістка з Бурятії Яніна Німаєва обурилася через те, що мобілізувати хочуть її чоловіка, який є батьком 5 дітей і ніколи не служив у армії.

Дивіться до теми – росіяни втікають у Казахстан через мобілізацію: відео