Прикордонна поліція Республіки Молдова повідомила про виявлення уламків ударних БпЛА. Їх знайшли у неділю вранці після того, як Росія атакувала Одещину "Шахедами" у ніч з 9 на 10 лютого.

Читайте також Від початку року збили вже 359 "Шахедів", – Зеленський звернувся до українців

Що сказала поліція

Уламки БпЛА знайшли неподалік від села Етулія Вулканештського району. Цей населений пункт розташований біля молдавсько-українського кордону.

У Молдові знайшли уламки російських "Шахедів" / Фото Поліції Молдови

Відомо, що цей район оточили. Ризику чи небезпеки для населення немає. Влада вжила всіх необхідних заходів для підтримки громадського порядку, миру та безпеки.

Є підозра, що виявлені уламки дрона є одним з безпілотників, збитих українською зенітною установкою,
– сказала Прикордонна поліція.

Що сказала Санду

Президент Молдови Майя Санду відреагувала на цей інцидент. Вона створила відповідний допис у своїх соцмережах.

Війна Росії проти України — знову впритул до Молдови. Виявлення сьогодні уламків безпілотника Shahed на півдні Молдови служить ще одним яскравим нагадуванням про похмуру реальність, з якою ми стикаємося. Агресія Росії ставить під загрозу весь континент,
– написала вона.

Санду наголосила, що підтримка України має тривати.

Звернімо увагу, що в ніч проти 11 лютого російські військові запустили по Україні 45 дронів-камікадзе "Шахед". Нашим оборонцям вдалося збити 40 "Шахедів". Як зауважив у вечірньому зверненні Володимир Зеленський, від початку року наші військові збили 359 дронів-камікадзе, які ворог спрямував на нашу країну, щоб сіяти свій терор.

Росія атакувала Одещину "Шахедами"