"Монреаль" здобув четверту перемогу поспіль

17 листопада 2010, 13:49

Власник 24-х Кубків Стенлі "Монреаль" зміцнив лідерство у Північно-Східному Дивізіоні, упевнено вигравши центральний матч чергового ігрового дня у найкращої команди Атлантичної Зони "Філадельфії".

На своєму льоду "Канадіенс" вперше увімкнули сирену за воротами суперників посеред першого періоду. Чіткий пас Джіонти блискуче замкнув Каммальєрі. Аби мало не здавалось, господарі додали ще по шайбі у кожній з двох наступних 20-хвилинок. У другій з флангу технічно кинув Плеканец.

В третій – рикошетом від ковзана опонента – перевагу канадців потроїв Джіонта. "Флайєрс" з усіх сил намагались закинути бодай шайбу престижу. Та кожен із сорока одного удару філадельфійців став здобиччю першої зірки матчу, незворушного Кері Прайса. 3:0 – 12-та у сезоні перемога Монреаля.

Неменше ажіотажу вирувало і довкола поєдинку "Далласа" з "Анахаймом". Тут увагу магнітив арбітр Маркус Віннерборг. На плечі шведа впав статус першого в історії європейського, більше того – не північноамериканського, рефері у Національній Хокейній Лізі.

Ніби у подарунок команди подарували дебютанту можливість вирішити долю поєдинку. Після тоо як шайбами помінялись От та Перрі, у третьому періоді атаку "Старс" завершував Річардс. кидок Бреда з другої спроби, наче приборкав Хіллер.

Та от арбітр подався переглядати відео і, як з'ясувалось недаремно. Віннерборг всне ж вгледів кадр, де шайба таки перетнула лінію воріт. Тож, 2:1 на користь "Далласа".