23 травня – День морської піхоти

Щоб привітати наших морських піхотинців, генерал-лейтенант Сергій Наєв особисто приїхав на позиції захисників, ознайомився з організацією та умовами їхнього життя, обговорив проблемні питання й поточний стан справ на Запоріжжі.

Читайте також "Без роздуму кинулись у вир кривавих боїв": в Україні святкують День морської піхоти

Вітаючи морпіхів зі святом, командувач передав їм прилади нічного бачення.

"Дуже важливо, щоб щоночі ті, хто несе чергування на спостережних постах, почувалися якомога безпечніше. Впевнений, що це обладнання не лише додасть вам можливостей ведення бою у темну пору доби, а й обов’язково принесе значущу перевагу та користь", – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.


Морпіхи отримали нові прилади нічного бачення / Фото Командування Об'єднаних сил ЗС України

Командувач додав, що під час виконання бойових завдань кожен морпіх демонструє високий моральний дух, професійну майстерність, самовідданість та відповідальність.

Від щирого серця дякую вам за вірність військовому обов’язку, зразкову службу і мужність. Ви героїчно бороните незалежність нашої країни на одному з найголовніших напрямків й даєте гідну відсіч ворогові, часто ризикуючи власним здоров’ям і навіть життям,
– зауважив Наєв.


Морпіхи отримали нові прилади нічного бачення / Фото Командування Об'єднаних сил ЗС України

Як повідомили у командуванні Об'єднаних сил ЗС України, кращим військовослужбовцям вручили відомчі відзнаки та цінні подарунки.

До привітань долучився також головнокомандувач ЗСУ, генерал Валерій Залужний. Він опублікував потужне відео про роботу наших морпіхів, назвавши їх гордістю України. Своє шанування морській піхоті висловили також Служба безпеки України та Сухопутні війська.


Кращим військовослужбовцям вручили відомчі відзнаки / Фото Командування об'єднаних сил ЗС України

Нагадаємо, нещодавно українські піхотинці, артилеристи та танкісти із 30-ї окремої механізованої бригади разом з іншими підрозділами Збройних Сил зупинили наступ противників та завдали їм важких втрат під Дронівкою.

До теми – як морських піхотинців вчать виконувати найскладніші бойові завдання: дивіться відео