Лідер партії Олег Ляшко привітав таке рішення Мосійчука і сказав: "Баба з воза – кобилі легше".

Читайте також: З фракції "Блоку Петра Порошенка" вийшли 4 народних депутатів

Я не можу іти всупереч власним переконанням, і не хочу працювати в атмосфері конфронтації з людьми, яких, попри всі розбіжності, глибоко поважаю,
– додав Мосійчук.

Він подякував за роки плідної співпраці і Ляшку, і кожному члену команди: від народних депутатів до простих агітаторів.

"Іду з повагою і вдячністю, та обіцяю, що яка б не склалась ситуація в країні і політиці, ніколи не скажу злого слова на адресу партії і її представників. Це моя данина нашому, спільно пройденому, шляху", – пообіцяв нардеп.

Наразі Мосійчук визначається щодо подальших своїх дій та пообіцяв, що тільки-но ухвалить якесь конкретне рішення, то повідомить про це громадськості та ЗМІ.

Що відомо про Ігоря Мосійчука? Український політик, журналіст, колишній заступник командира добровольчого батальйону "Айдар" і нардеп від "Радикальної партії".

Був активістом націоналістичних рухів в Україні у 90-х роках. Політв'язень режиму екс-президента Віктора Януковича у справі "васильківських терористів" (у січні 2014 року отримав 6 років в’язниці, амністований у лютому після перемоги Євромайдану).

У 2015 Мосійчука позбавили депутатської недоторканності та арештували в будівлі парламенту. Причина – підозра в отриманні хабара та інших кримінальних злочинах. У 2016 Верховний Суд визнав ці дії прокуратури незаконними.

2017 року на Мосійчука скоїли замах – потужний вибух пролунав поблизу приміщення телеканалу "Еспресо TV". Мосійчук зазнав важкого поранення і саме тому зараз ходить з ціпком. Під час вибуху також померли 2 охоронці депутата.