"На мою думку, Мосійчук перебуває в нетверезому стані у вас у студії", – сказав один із глядачів, який зателефонував у студію.

Читайте також: Мосійчук про свій "п’яний" вигляд: це наслідок медичних процедур

На це нардеп відповів: "Ви можете оцінювати, як завгодно. Я перебуваю в стані, в якому я є".

Всі ці виродки, які телефонують і розповідають: "Нетверезий стан, ідіот, дурень" тощо. Це все люди, які направляються з певного центру. Господи, дай їм розуміння... Не будемо уточнювати (з якого центру), але ми всі розуміємо, з якого,
– додав згодом Мосійчук.

Реагуючи на такі слова нардепа, ведучий попросив його поважати глядачів.

"Просто людина подзвонила, сказала, ви там такий сякий. Я скажу, звідки. Його попросили зателефонувати, щоб дискредитувати мене. Ось і все", – відповів на зауваження ведучого політик.

Читайте також: Мосійчук іде з Радикальної партії через ідеологічні розбіжності

Дивіться відео, на якому глядач запідозрив Мосійчука в алкогольному сп'янінні (на 18:05 хвилині):

До цього Мосійчук сказав, що в студію приїхав з лікарні і в нього важкий психологічний стан.

Ще один глядач, який зателефонував в ефір, запитав у нардепа: "Вам чекушечку ще треба принести чи келих пива, щоб Ви вже заспокоїлись?"

Мені треба принести Лозового, який здохне разом зі своєю прокуреною і пропитою печінкою,
– відповів Мосійчук.

Дивіться відео з Мосійчуком, якого запідозрили в алкогольному сп'янінні:

Згодом Мосійчук опублікував у своєму Facebook такий допис:

"Щойно був в ефірі телеканалу ZIK і декілька осіб на прохання одного "товариша" спитали про мій стан. Відповідаю: після всіх процедур, які я пройшов сьогодні в клініці Шалімова, це виглядає цинічно! Дуже цинічно!"

Під клінікою Шалімова політик має на увазі Національний інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова.

В алкогольному сп’янінні народного обранця запідозрили і користувачі соціальних мереж. Тож на Мосійчука в мережі обвалився шквал критики та глузувань.

Що відомо про Ігоря Мосійчука? Політик, журналіст, колишній заступник командира добровольчого батальйону "Айдар" і нардеп від "Радикальної партії", який вирішив вийти з політсили.

Був активістом націоналістичних рухів в Україні у 90-х роках. Політв'язень режиму екс-президента Віктора Януковича у справі "васильківських терористів" (у січні 2014 року отримав 6 років в’язниці, амністований у лютому після перемоги Євромайдану).

У 2015 році Мосійчука позбавили депутатської недоторканності та арештували за підозрою в отриманні хабара та інших кримінальних злочинах. У 2016 Верховний Суд визнав ці дії прокуратури незаконними.

У 2017 році на Мосійчука скоїли замах – поблизу приміщення телеканалу "Еспресо TV" пролунав потужний вибух. Нардеп тоді отримав важке поранення і саме тому зараз ходить з ціпком. Під час вибуху також померли 2 охоронці політика.