Подекуди мітки на розі вулиць, подекуди – на посеред дороги. Про них стало відомо 8 травня.

Дивіться також Точно в ціль, або операція "Руст-2": кому вигідне перше з 1942 року бомбардування Кремля

У Москві з'явились загадкові позначки

Москва, трєвожно…
– прокоментував активіст.

Ввечері 8 травня офіційно російські пропагандисти не коментували позначки.

У російській Москві з'явились мітки / Фото з телеграм-каналу Стерненка

"Атака безпілотників" на Кремль

Очевидно, занекопоєння москвичів збільшилось через нещодавні вибухи біля Кремля. Їх було чути у ніч на 3 травня. Росіяни повідомляли, що бачили іскри у небі та людей, які були з ліхтариками неподалік будівлі.

У Росії, за методичою, заявили про "атаку безпілотників", яку нібито влаштувала Україна. У пресслужбі Путіна взялися погрожувати, що "відповідь буде". Цікаво, що за охорону Кремля відповідає федеральна служба охорони. Це окремий підрозділ, який має власну ППО. Напевно, у той день в служби був вихідний.

Прессекретар Президента України Сергій Никифоров зауважив, що Володимир Зеленський неодноразово підкреслював: "Україна застосовує усі наявні сили й засоби для того, щоб звільняти свої території, а не атакувати чужі".

Останні тривожні новини з Росії

  • У російській Москві 6 травня через підрив автомобіля пропагандиста Захара Прилєпіна перекрили рух доріг. Ймовірно, бункерний не на жарт налякався. Адже рух машин перекрили у центрі міста та у районі Кремля.
  • Видання Reuters написало, що у росіян занепокоєння зросло за останній тиждень. Так, у декількох російських регіонах вже згорнули заходи до 9 травня. У самій Москві на репетиції параду залучили менше військових та військової техніки, хоч мешканці міста хотіли, щоб він відбувся, як завжди.
  • Українська розвідка попередила, що Кремль може готувати провокації на 9 травня. Зокрема, російська влада може інсценувати напади на цивільне населення прикордонних районів Росії. Провокації російські спецслужби можуть провести проти цивільного населення Росії.