Про це 24 Каналу заявив російський опозиціонер, юрист, блогер Марк Фейгін. Він зауважив, що немає, на кого їх замінювати.

Дивіться також Заборонили навіть "літературник": як терорист Гіркін став "неугодним" для Путіна і Пригожина

"Але на кого їх змінювати? Інші ж ще гірше. Що, Суровікін був "краще"?" – сказав Фейгін.

Сєргєй Суровікін вже командував так званою "спецоперацією". При його керуванні росіяни почали активно бомбити критичну інфраструктуру України. Також тоді окупанти залишили правий берег Дніпра. Ексзаступник міністра оборони Росії Міхаіл Мізінцев теж фактично очолював так звану "СВО" – весною 2022 року.

"І що? Міняти нема на кого. Теплінського, кажуть, будуть підіймати. Шансів приблизно так само. Теплінський, що, з Марсу прилетів?" – зауважив юрист.

Чи можуть поміняти Шойгу та Герасимова: дивіться відео

Шойгу та Герасимов програють

Пострадянські генерали застосовують радянську тактику та стратегію. У цьому вони й програють.

Найімовірніше, вони (Шойгу та Герасимов – 24 Канал) втрачають у значенні. Але повільніше, ніж це б хотілося їх опонентам,
– переконаний російський опозиціонер.

Марк Фейгін наголосив, що Шойгу та Герасимов програють у війні проти України. Вони не можуть стратегічно перемогти.

Путін може шукати заміну

  • Тим часом ЗМІ повідомляють, що Валєрій Гєрасімов міг втратити посаду. Російський диктатор міг його зняти з посади командувача окупаційними військами в Україні.
  • Путін, ймовірно, продовжує чистити вище керівництво після недозаколоту Євгенія Пригожина. Так бункерний дід намагається відновити свій контроль. Однак, журналісти повідомляють, що кадрове рішення щодо Герасимова не підтверджено офіційно.
  • За попередніми даними, військами країни-агресорки в Україні може командувати генерал-полковник Міхаіл Теплінський. До цього він командував повітряно-десантними військами Росії. Водночас Гєрасімов нібито залишається керівником російського генштабу.