Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі телемарафону висловився щодо удару росіян по селу Гроза на Харківщині. 24 Канал оперативно збирає усю відому інформацію, тож стежте за новинами.

Дивіться також Найбільше жертв з початку вторгнення на Харківщині: що відомо про удар по магазину в селі Гроза

Що відомо на цей час

Наразі на місці працюють 150 поліціянтів, 75 працівників ДСНС і 60 медиків. Жертв може побільшати, адже завали ще розбирають. Зараз під завалами можуть бути 5 – 7 осіб.

У селі Гроза всього 330 мешканців, із кожного двору було принаймні по людині на поминальному обіді. Таким чином, у кожній родині є загиблі або поранені.

Ще не ясно, чим саме вдарили росіяни по селу. Чи була це важка ракета, чи керована авіаракета, чи авіабомба, чи фугасна бомба – встановлять експерти. Також з'ясують, із чого випустили зброю – літака чи артилерії.

Відомо, що будівлі кафе і магазину повністю розбито, найбільше постраждали люди, які перебували на відстані 50 метрів від місця прильоту: їх посікло осколками, у них важкі поранення.

Чому підозрюють, що був навідник

За словами Ігоря Клименка, Служба безпеки України працює на місці влучання та встановлює громадян, які могли навести ворожий удар на кафе і магазин.

Удар був дуже точним, а будівля невеликою, тож є підозри, що був навідник, зазначив міністр внутрішніх справ.

Ця трагедія потребуватиме консолідації усіх сил, а Росія має відповісти за свій злочин, каже він.

Останні новини про удар по селу Гроза

  • Відомо, що там відбувався поминальний обід, тому людей було багато в одному місці.
  • Станом на 17:10 відомо про 50 загиблих.
  • Прокурори вже порушили справу щодо цього воєнного злочину Росії проти цивільного населення. На жаль, це не перший удар по мирних жителях прифронтових регіонів.