Трагедія трапилась ще 16 серпня. Хлопець начебто йшов проїжджою частиною Партизанського проспекту близько 3:20 ночі. На нього наїхав автомобіль марки Renault, від отриманих травм він загинув на місці. Про це у своєму телеграм-каналі пише прессекретарка МВС Білорусі Ольга Чемоданова.

До теми Під час протестів у Білорусі загинули п’ять людей, – правозахисники

Чемоданова стверджує, що хлопець "був учасником масових заходів, що проходять в Мінську в останні дні".

За її словами, "безпосередньо перед наїздом він перебував на проїжджій частині. Це помітив водій іншої іномарки та попередив пішохода про небезпеку, попросивши піти з дороги на тротуар. Однак пішохід залишив його слова без уваги, і через деякий час потрапив під колеса Renault.

Зауважимо, що це – офіційна версія влади, як насправді загинув юнак – точно невідомо.

Водночас білоруська служба "Радіо Свобода" повідомляє, що о 3:20 ночі 16 серпня протестів вже не було. На той час в Мінську не повідомляли про жодні масові акції.

Ім'я загиблого не назвали.

Відео з місця ДТП, під час якої загинув нібито учасник протестів у Мінську:

Хто загинув під час протестів в Білорусі:

  • Хоч правозахисники повідомляють про щонайменше 5 жертв, які загинули від свавілля силовиків у Білорусі, офіційна влада поки визнала лише 3 смерті.
  • Перший загиблий – Олександр Тарайковський. МВС Білорусі повідомляло, що під час протестів 10 серпня у руках у цього чоловіка вибухнув невідомий предмет і він загинув. Натомість пізніше з’явилось кілька відеороликів, на яких видно, що у чоловіка стріляли. Він загинув від вогнепального поранення.
  • Друга жертва – Олександр Вихор. Хлопця силовики спіймали 9 серпня, хоч він навіть не брав участь у протестах. Вочевидь, у нього почалися проблеми з серцем, коли він тривалий час перебував в автозаку на сонці. Батькам представники МВС повідомили, що Вихор помер від передозування наркотиками.