Заступник начальника слідчого управління ГУ МВС в Києві Валерій Симон тільки зміг доповісти, що в зв'язку з появою бойової машини на території, де рух транспорту було заборонено, 17 правоохоронців отримали догани і попередження.
Щодо водія БРДМ було складено протокол про адміністративне правопорушення.
Кримінальні провадження відкрито і щодо окремих представників "Свободи".
Голова комісії Віталій Ярема залишився незадоволений тим, що трьох засуджених у справі побиття - Вадима Тітушка, Сергія Приходька та Михайла Пшука - під час слідства так ніхто й не запитав, хто був головним організатором безчинств на заключній акції "Вставай, Україно!".
А члену ТСК Олені Бондаренко не сподобалося, що міліція карає в основному співробітників міліції: "Чому міліція не розслідує справи щодо тих, хто спровокував зіткнення зі сторони опозиції? Ви не хочете торкатись тих, кого захищають люди з депутатськими мандатами?".
Як підсумок, член комісії від "Свободи" Андрій Іллєнко висловив сумнів, що ТСК зможе прийняти рішення у справі побиття журналістів: "При чотирьох членах від опозиції та чотирьох - від влади комісія ніколи не прийде до спільного рішення. В члени... варто було включити одного мажоритарника, щоб його голос став визначальним".
Нагадаємо, 18 травня під час акції "Вставай, Україно!" у Києві в масових сутичках побили журналістів Ольгу Сніцарчук та Вадима Соделя. Опозиція стверджує, що замовником сутичок була влада, а виконавцями - окремі міністри.
Під час цієї ж акції центром столиці їздив БРДМ. Рух транспорту по тих місцях було заборонено, тож опозиція впевнена, що появу машини міліція дозволила з наказу керівництва.
За побиття журналістів умовні терміни отримало 3 учасників бійки: Вадим Тітушко, Сергій Приходько та Михайло Пшук.