Про те, що такі дії не потрібно повторювати, Володимир Зеленський наголосив у своєму відеозверненні до українців 7 квітня.

Дізнайтеся більше Зеленський звернувся до українців через посилення карантину: головне

Хочу звернути увагу на ситуацію, коли мер Запоріжжя порушує постанову уряду і запускає в місті громадський транспорт. Ці дії вже отримали реакцію СБУ та МВС,
– зазначив президент.

Зеленський звернувся до мерів усіх українських міст та сільських голів. Він пояснив, що дуже важливо виконувати всі обмеження, пов'язані з протидією коронавірусу.

Що відомо про рішення міського голови Запоріжжя

Мер міста Володимир Буряк 5 квітня заявив, що весь громадський транспорт у місті виходитиме на маршрути. А додаткових обмежень через посилення карантину з 6 квітня не буде. Відповідну інформацію він поширив у фейсбуці.

За словами Буряка, він розуміє вимушеність заходів безпеки. Зокрема, щодо заборони роботи транспорту. Однак мер зазначив, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек іншим категоріям людей, потрібно якось добиратися на роботу.

Порадившись з юристами, я прийняв рішення – 6 квітня весь громадський транспорт виходить на маршрути,
– написав Буряк.

Він додав, що у транспорт пускатимуть тільки людей в масках або респіраторах. Мер також закликав містян не виходити з дому без крайньої потреби.

Звернення Володимира Зеленського до українців: дивіться відео

Зверніть увагу! Через епідемію коронавірусу уряд посилив на продовжив карантин до 24 квітня. Відповідальність за порушення карантину – штраф від 17 до 51 тисячі гривень, а також арешт на пів року, або позбавлення волі до 3 років.

карантин обмеження україна правила
Що заборонено в Україні через коронавірус / Інфографіка 24 каналу