Також підтримав його Герой України, екс-чемпіон світу з боксу, мер Києва Віталій Кличко, Герой України, володар "Золотого м’яча"-2004 Андрій Шевченко, володар "Золотого м’яча"-1986 Ігор Бєланов, володар "Золотого м’яча"-1975 Олег Блохін. Про це інформує прес-служба ФФУ, передає Footboom.

Відповідні листи були адресовані ФФУ та керівникам футбольних асоціацій країн Європи.

"Футбол найпопулярніший вид спорту на планеті, і надзвичайно важливо, щоб його розвитком займалися люди, які дійсно живуть футболом і мріють про підкорення нових футбольних вершин. Андрій Павелко вже довів, що вміє втілювати в життя найсміливіші задуми заради розвитку футболу на всіх рівнях від дитячого до професіонального", зазначив у своєму листі Сергій Бубка.

"Уміння ефективно працювати в команді та вирішувати найскладніші завдання є однією із сильних рис Андрія Павелка. Разом нам вдалося організувати в Києві незабутнє футбольне свято фінал Ліги чемпіонів УЄФА-2018. І наша спільна з ФФУ команда готова до реалізації нових футбольних проектів найвищого рівня в майбутньому", йдеться у зверненні Віталія Кличка.

"Важливо, що, очоливши ФФУ, Андрій Павелко, серед іншого, акцентував увагу на розвитку футболу в регіонах нашої держави. Україна завжди була багата футбольними талантами. Тому впевнений, що активний розвиток спортивної інфраструктури в майбутньому допоможе нам виховати гравців, які серйозно посилять і провідні футбольні клуби, і національну збірну України". упевнений Андрій Шевченко.

"Мені особисто імпонує те, що чинний президент ФФУ визначив пріоритетами в діяльності організації формування нової тренерської школи, впровадження передових підходів у вихованні гравців та будівництво сучасної футбольної інфраструктури. Поза всяким сумнівом, це стане потужним поштовхом для зростання талановитої молоді", відзначає у своєму листі Ігор Бєланов.

"Повага до славетного футбольного минулого та збереження найкращих спортивних традицій є запорукою зростання нового успішного футбольного покоління. Успішним є той керівник, який уміє вдало поєднати досвід минулого та нові ідеї, і президент ФФУ Андрій Павелко є саме таким управлінцем", пише Олег Блохін.

Нагадаємо, що Конгрес УЄФА, під час якого пройдуть вибори нових членів Виконавчого комітету союзу, відбудеться 7 лютого в Римі.