Перший заступник віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що він засмучений через рішення Леоніда Кучми, повідомляє "Українська правда".

Актуально Кравчук може очолити ТКГ у Мінську: реакція першого президента України

Але я буду радий, якщо буде призначено першого президента Леоніда Кравчука. Мені буде дуже комфортно працювати поруч та ще це дасть час для роботи в уряді,
– сказав він.

Резніков відмовився відповідати, чи пропонував йому Володимир Зеленський очолити українську делегацію ТКГ.

Політик хоче, аби на чолі був хтось з "патріархів", бо так буде краще для мінського процесу.

І така моя рекомендація була б. Наді мною потрібен хтось сивочолий,
– підсумував Резніков.

Зауважимо, що Леонід Кравчук підтримує призначенням Олексія Резнікова головою делегації. Він заявив, що високо оцінюю політика, оскільки Резніков професіонал і давно займається цим питанням. "Якщо його призначать, то це буде чудово", – заявляв перший глава держави.

Ротації в українській делегації ТКГ: що відбувається

  • Керівником української делегації на переговорах щодо Донбасу був другий президент України Леонід Кучма. Однак 28 липня він вирішив покинути переговорний процес. ЗМІ повідомляли, що справа у віці.
  • В Офісі Президента України одразу почали пошуки нового кандидата, адже переговори важливі – на них обговорюють можливий мир на українській території.
  • Серед найбільш імовірних нових керівників Володимир Зеленський назвав двох – віцепрем'єра Олексія Резнікова, а також першого президента України Леоніда Кравчука.
  • Наразі виконує обов'язки голови Олексій Резніков, адже він був першим заступником Кучми.
  • Указ про оновлений склад делегації з'явиться найближчим часом.