Про це у своєму відеоблозі "ЦРУ. За кадром" розповіла Тетяна Мартинюк.
Читайте також: Манту мочити можна, а Уляну Супрун – ні: магазин вивісив плакати на підтримку чиновниці
За її словами, окрім нищівної критики діяльності Квіташвілі, зокрема ініціатив із закупівлі ліків міжнародними організаціями, парламентарі ініціювали тотальну перевірку роботи міністерства. Врешті цей тиск вплинув на рішення Квіташвілі піти з посади. І от, коли крісло звільнилося – охочих посісти його було чимало.
Та уряд призначив Уляну Супрун виконувачкою обов'язків міністра охорони здоров'я. Трапилося це 1 серпня 2016 року.
Супрун могла б стати повноцінним міністром, та лише після позитивного голосування за її кандидатуру у парламенті. Але дотримання такої процедури швидше стало б для неї фатальним – занадто багато охочих політичних сил мають бажання отримати свого міністра охорони здоров'я,
– наголосила Мартинюк.
Два з половиною роки Уляна Супрун, демонструючи залізну витримку та уникаючи усіх можливих провокацій, виконувала обов'язки керівника МОЗ. І от, "нарешті", вже на першому підготовчому засіданні суддя Каракашьян Окружного адміністративного суду Києва частково задовольнив вимоги позивача Ігоря Мосійчука та миттєво відсторонив Супрун від виконання обов'язків міністра.
А причиною, що цікаво, відсторонення стало "занадто довге перебування Супрун у статусі виконувачки обов'язків". Ну і наявність другого, американського, громадянства. Адже реального компромату на Уляну Супрун віднайти так і не вдалося.
Відео повного випуску блогу Тетяни Мартинюк "ЦРУ. За кадром" за 10 лютого 2019: