Окаерівцям і правда на...ти на західні санкції – це потрібно розуміти. Поки світу потрібні енергоносії, у них буде, звідки брати кошти. А на своїх власних громадян їм на...ти ще більше.

Читайте У кривавій грі програє лише Путін

Що буде після визнання Росією бойовиків на Донбасі

  • Введуть санкції чи ні – не так важливо для нас, бо багатшою та успішнішою Україна від цього не стане. Щобільше, з власного досвіду скажу, що санкції проти тепер вже незалежних бандформувань на території України створять шалені проблеми для українського легального бізнесу в інших країнах світу (з санкціями по Криму було так само і зараз це є проблемою для України!).
  • В Україні, 8 років після Майдану, найменш вільна економіка з усіх країн Європи. І уряд в рази збільшив фіскальний тиск, не зробивши нічого для покращення умов ведення бізнесу.
  • Вчора путлєр сказав відверто, що не вважає Україну країною й окремим народом. Тому…
  • Зараз питання не в тому, чи буде війна, і чи почнеться вона 23-го лютого. Питання, в якому форматі буде війна. Думаю, що це буде все відразу. I цифрова війна тут буде відігравати важливу роль.

Путін заявив, що не вважає Україну окремою країною / Фото Getty Images

Важливо Лукашенко – дешевий лом Путіна, але наступ можливий не з Білорусі

Формат війни

  • Щойно заявили – "визнання" відбулося не тільки в межах підконтрольних територій, а в рамках всієї території Луганщини та Донеччини (у Росії цю свою заяву поки спростували – 24 канал).
  • Тому просто зараз нам відкрито сказали, що почалася війна. Орки й московити прямо зараз підуть на Маріуполь та решту територій областей, що підконтрольні Україні.
  • Блокування морських шляхів просто зараз, більш за все, відновиться і посилиться.

Але їм навіть не потрібно зараз нападати на Україну – із загрозою війни, яка висить над Україною, гроші, навіть ті копійки, що в Україні є, будуть звідти тікати. Нових іноземних інвестицій не буде та й місцеві – на паузі. При цьому, нагадаю, фіскальний тиск на бізнес уряду зростає.

  • Країни світу конкурують за залучення грошей, створюючи максимально прозорі та зрозумілі умови для бізнесу. У нас – навпаки + війна.
  • Думаю, що грошова підтримка України буде значною, але це не дасть нам інвестицій та розвитку, а значить і далі Україна буде відставати від решти світу.
  • Поки що виглядає це приблизно так. Окаерівці досягли всіх своїх цілей, і змінити це можуть лише самі українці, переставши обирати таких безпорадних політиків.

Також цікаво – що в голові у Путіна: дивіться відео