Нещодавно Зеленський заявив: Росію не запросили на Саміт миру, бо вона би зірвала його. Росіян поінформують про ті питання, щодо яких вироблять спільну позицію.

Читайте також На Саміті миру у Швейцарії обговорять 3 питання: Зеленський перелічив їх

Хто доповідав на Ставці

Очна доповідь Головкома Олександра Сирського, який усі ці дні перебував на Харківщині та керував обороною регіону. Повна картина бойових дій на Харківському напрямку та на Донбасі. Намір окупантів зрозумілий: відтягнути наші сили на північ, щоб просунутися на сході. Знаємо, як відповідати,
– висловився президент.

Також була доповідь міністра оборони Рустема Умєрова. Він розповів щодо забезпечення армії "усім необхідним" і про графіки надходження зброї з уже оголошених та очікуваних пакетів військової допомоги від партнерів.

ДПСУ про ситуацію на кордоні

Що важливо, в засіданні взяв участь очільник ДПСУ Сергій Дейнека.

"Він продовжує працювати на місцях, у прикордонних регіонах: Чернігівщина, Сумщина, Харківщина", – пояснив Зеленський.

Розвідка має дані про зрив Саміту миру

Начальник ГУР МО Кирило Буданов і голова СЗР Олег Іващенко під час Ставки розповіли про плани росіян на фронті. А ще – про цілу стратегію зриву Саміту миру.

В цьому напрямку працює і російська дипломатія, і їхня зовнішня розвідка. Зірвати Саміт – головне завдання агресора на найближчий час. Проте навряд чи вони зможуть утілити ці плани в життя, адже українська розвідка вже має багато даних.

Україна ефективно б'є дронами по Росії

Дрони ГУР атакували об'єкти ВПК у Татарстані. Там є стратегічні об'єкти військово-промислового комплексу.

А очільник СБУ Василь Малюк уперше підтвердив, що дрони Sea Baby оснащені РСЗВ "Град". Уперше їх використали торік у грудні.

У Латвії вважають, що удари по Росії дронами – це позитив. І загалом, Україна може вражати цілі на території держави-агресора, але потрібна і далекобійна зброя.