Нардеп розчарувався у президентській команді

Політик розкритикував діяльність президента Володимира Зеленського. Після того він заявив, що виходить із фракції.

Читайте також "Слуги" збираються на з'їзд, щоб обговорити бюджет, дороги та підтримку бізнесу

Найбільше Соха обурився призначенням Ростислава Шурми заступником голови керівника Офісу Президента. Він назвав політика "колишнім функціонером проросійського "Опозиційного блоку" та "частиною старої корумпованої системи". Нардеп поскаржився, що Шурма нібито намагався зірвати вибори у Запоріжжі.

Мені дуже соромно за це призначення. А також за призначення міліціянта Януковича Олега Татарова, лобіста Харківських угод Руслана Демченка. Цих людей не має бути на державних посадах. Я не хочу і не можу бути дотичним до людей, які не відповідають тим принципам, які ми декларували йдучи на вибори,
– заявив нардеп.

Він додав: "Я хочу бути чесним. Саме тому схвалив важке, але справедливе рішення – я виходжу з фракції "Слуга народу". Після цих слів у залі пролунали оплески.

Що відомо про Романа Соху

Джерело: "Чесно"

  • Соха закінчив Запорізьку державну інженерну академію і Запорізький національний технічний університет за спеціальністю "Фінанси".
  • З 2001 року працював на посаді економіста валютного відділу банку, а згодом – директора регіонального центру банку. Крім того, Соха очолював регіональний роздрібний центр ПАТ "Сведбанк" та Запорізьку філію ПАТ "Укрінбанк".
  • У 2019 році він переміг на парламентських виборах в окрузі №75, що в Запорізькій області.
  • Політик був співавтором 15 законопроєктів, що є високим показником серед запорізьких нардепів.
  • Соха є у списку депутатів, які увійшли до міжфракційного об'єднання Дмитра Разумкова.